Najnowsze produkty

Nasza hurtownia tkanin Bemax już od początku lat dziewięćdziesiątych silnie zaznacza swoją obecność na polskim rynku tkanin. Od samego początku działamy bardzo konsekwentnie w celu zapewnienia naszym klientom produktów o bardzo wysokiej jakości. Między innymi dlatego systematycznie sprowadzamy z Włoch najlepsze dostępne tkaniny wysokiej klasy, jak kaszmiry, wełny i jedwabie pochodzące od największych modowych marek świata – między innymi Versace, Dolce Gabbana Salvatore Ferragamo czy MaxMara. Proponujemy Państwu dostęp do tych wspaniałych materiałów poprzez rozbudowany sklep internetowy z tkaninami o prostym oraz intuicyjnym interfejsie, zapewniającym pewność, bezpieczeństwo i wysoki poziom usługi.

Tkaniny włoskie to niezwykle ciekawa propozycja skierowana przede wszystkim do wymagających klientów. Te wspaniałe materiały spełniają bowiem wszelkie światowe standardy, podążając na równi z aktualnymi trendami i modą. Wśród nich znajdą Państwo również wspaniałe dzianiny o zróżnicowanym przeznaczeniu, wysoce rozciągliwe i uniwersalne, o zawsze aktualnych kolorach i wzorach dopasowanych do potrzeb zbliżającego się sezonu. Dzięki nim powstaną wspaniałe spódnice, sukienki, tuniki i bluzki.

Hurtownia tkanin z Italii zapewnia szybki i pewny dostęp do szerokiego zakresu materiałów służących do szycia najlepszej odzieży. Nasza doświadczona kadra proponuje profesjonalną obsługę, miły kontakt i korzystne ceny. Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań, na które chętnie odpowiemy w kompleksowy i dokładny sposób.