Dzianiny wiskozowe

Czym są dzianiny wiskozowe?

     Odpowiedź jest prosta:) Do kategorii dzianiny wiskozowe zaliczamy wszystkie te, które w swoim składzie mają włókna wiskozowe.

     Dzianiny wiskozowe charakteryzują się dużą przewiewnością i miękkością. Dzianiny wiskozowe są bardzo wdzięczną i popularną odmianą włókna stosowaną w przemyśle tekstylnym. Cechy wiskozy stawiają tą dzianinę w czołówce dzianin stosowanych przy produkcji ubrań. Ogromną zaletą wiskozy jest to, że doskonale imituje najdroższe materiały jak jedwab, wełna czy bawełna.

     Przy okazji należy dodać, że odzież wykonana z dzianiny wiskozowej przy prawidłowej jej konserwacji na długo zachowa swą świeżość. Zalecane jest pranie ręczne lub w pralkach automatycznych do 40 stopni. Dużą zaletą jest brak konieczności prasowania.

     Dzianiny wiskozowe, które ma w swojej ofercie nasz sklep online to bardzo szeroka gama kolorystyczna. Nawet najbardziej wymagający Klient w kategorii dzianiny wiskozowe znajdzie coś dla siebie. Prezentujemy szeroki wachlarz dzianin wiskozowych gładkich lub wzorzystych. Część z nich ma w sobie dodatek elastanu, co czyni je jeszcze bardziej rozciągliwymi. Zastosowanie w produkcji włókien wiskozowych, zamiast szlachetnych jedwabnych lub bawełnianych powoduje, że dzianina wiskozowa lub dzianina wiskozowa z elastanem umożliwia utrzymanie jej ceny na niższym poziomie. Nasz sklep z dzianiną wiskozową to nie tylko najwyższa jakość starannie dobranych materiałów, ale również indywidualne podejście do każdego Klienta. To, aby dostarczona przez nas dzianina wiskozowa charakteryzowała się niezwykle wysoką jakością jest dla nas niesamowicie ważne i należy do naszych priorytetów!

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password