O nas

Nasza firma istnieje na polskim rynku ponad 20 lat. Dzięki temu możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem  i wiedzą w zakresie tkanin odzieżowych.
Firmę tworzą pasjonaci i miłośnicy mody, którzy cenią sobie dobrą jakość oraz oryginalność. Tkaniny wybierane są przez nas osobiście u producentów we Włoszech, stąd nasza staranność i wiedza. Sprowadzamy jedwabie, kaszmiry, wełny oraz wysokogatunkowe wiskozy i bawełny.

Duża część naszego asortymentu to końcówki kolekcji znanych domów mody oraz wiodących marek modowych na świecie, tj. MaxMara, Liu Jo, Versace, Salvatore Ferragamo czy też JustCavalli. Nasze tkaniny posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100, który świadczy o braku zawartości szkodliwych substancji.
Współpracujemy z małymi pracowniami krawieckimi jak i dużymi szwalniami, sklepami, markami odzieżowymi, projektantami, teatrami oraz firmami dekoracyjnymi.


Wspieramy osoby zaczynające swoją przygodę w branży modowej, oferując atrakcyjne zniżki i rabaty. Jesteśmy również otwarci na współpracę z blogerami modowymi, pracowniami krawieckimi i projektantami, którzy tak jak my stawiają na wysoką jakość materiału oraz oryginalność wzoru.

Zapraszamy wszystkich miłośników mody oraz osoby zaczynające swoją przygodę do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni. Gwarantujemy indywidualne podejście dla każdego klienta.

CENIMY SOBIE JAKOŚĆ I ORYGINALNOŚĆ!