NASZA FIRMA

Nasza firma istnieje na polskim rynku tkaninowym od początku lat '90-tych. Dzięki tak długiemu doświadczeniu w branży, śmiało możemy powiedzieć, że rynek tekstylny nie ma dla nas tajemnic. Powszechnie wiadomo, że człowiek uczy się całe życie, więc i my nie osiadamy na laurach i na bieżąco się dokształcamy. Czerpiemy informacje z udziału w różnych prelekcjach i szkoleniach, oraz korzystamy z zasobów wiedzy naszych zagranicznych partnerów. Dzięki naszemu zaangażowaniu i systematycznej pracy średnio raz na dwa tygodnie mamy dostawy wysokogatunkowych materiałów, co spowodowało, że na chwilę obecną na polskim rynku staliśmy się hurtownią, która posiada największy wybór tkanin pochodzących z Włoch. Są to zarówno materiały stokowe jak i regularna produkcja pochodząca z włoskich fabryk. Są to między innymi jedwabie, wełny, kaszmiry czy wysokogatunkowe bawełny. Duża większość z nich pochodzi od wiodących marek modowych na świecie: MaxMara, Liu Jo, Salvatore Ferragamo, Versace czy popularny JustCavalli. Dzięki temu, że są to końcówki tkanin, nie ma możliwości, żeby "pół Polski" chodziło w tym samym płaszczu bądź innej uszytej odzieży. Posiadamy certyfikat OEKO-TEX Standard 100, który potwierdza, iż nasze tkaniny zostały przebadane pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Współpracujemy z wieloma sklepami i pracowniami krawieckimi, które tak jak i my stawiają na wysoką jakość i oryginalność danego materiału. Staramy się wspierać młodych projektantów, którzy dopiero co stawiają pierwsze kroki w szyciu i projektowaniu. Jesteśmy otwarci na współpracę z wszelkiego rodzaju blogami modowymi, pracowniami oraz osobami, którzy tak jak my kochają piękne i oryginalne tkaniny! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą bogatą ofertą tkanin z całego świata. Zarówno dla nowych jak i stałych klientów przygotowaliśmy ciekawe pakiety rabatowe i promocyjne.

CENIMY SOBIE JAKOŚĆ I ORYGINALNOŚĆ !

NASZ ZESPÓŁ

Zespół pracowników, który jest oddelegowany do współpracy z Państwem jest w pełni wykwalifikowany, pracujący w branży odzieżowej od wielu lat. Najważniejsze jednak, że w pełni rozumie potrzeby zmieniającego się rynku tkaninowego, na bieżąco śledzi trendy i tendencje, a co za tym idzie chętnie odpowie na nurtujące Państwa pytania dotyczące tkanin oferowanych w sklepie BEMAX.

INFORMACJA O UZYSKANIU SUBWENCJI FINANSOWEJ P.F.R. 2.0

Informujemy, że w 2021 r. firma Bemax s.c. uzyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”.

Podmiotem udzielającym tego wsparcia jest Polski Fundusz Rozwoju (PFR). Tarcza Finansowa PFR 2.0 dla mikro, małych i średnich firm to program,

 którego celem jest pomoc finansowa dla firm z branż, które musiały ograniczyć lub zawiesić działalność w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z COVID-19.

8.10.2021r.

 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password