Jeans 

Jeans (dżins): materiał na dżinsy

Jeans tkanina również zwany denim lub teksas, to bawełna o splocie skośnym. Największą popularność zyskała do tworzenia spodni dżinsowych, jednak można ją spotkać w produkcji katan, kurtek, szortów, spódniczek a nawet sukienek. Co ciekawe, jeans początkowo był dostępny jedynie w odcieniach niebieskiego koloru (...

Jeans (dżins): materiał na dżinsy

Jeans tkanina również zwany denim lub teksas, to bawełna o splocie skośnym. Największą popularność zyskała do tworzenia spodni dżinsowych, jednak można ją spotkać w produkcji katan, kurtek, szortów, spódniczek a nawet sukienek. Co ciekawe, jeans początkowo był dostępny jedynie w odcieniach niebieskiego koloru (blue jeans). Wszystko za sprawą barwnika indygo, który przez wiele lat sprowadzano z Indii.

Wyróżniamy dwa rodzaje: gruby jeans na metry, oraz cienki jeans tkanina. Każda z nich posiada swoje zastosowanie w odzieży. Cienki idealnie nada się do uszycia koszul oraz bluzek, natomiast gruby do wykonania spodni lub kurtek.

Tkaniny dżinsowe sprawdzają się zarówno w zimę jak i lato. Jest to spowodowane wysoką higroskopijnością oraz dobrym przepuszczaniem powietrza.
W naszej ofercie znajdzie się również tkanina jeansowa elastyczna, która się rozciąga. Dzięki temu lepiej pracuje podczas użytkowania.

Jeans tkanina jest odporna na zabrudzenia i użytkowanie, wskutek tego dżinsy dobrej jakości mogą przetrwać nawet kilka lat. Potrzebna do tego jest odpowiednia pielęgnacja i właściwe detergenty. Materiał na metry jeans wytrzyma wysoką temperaturę wody, jednak nie lubi częstego prania. Proponujemy systematyczne wietrzenie odzieży, z dala od promieni słonecznych.

Dekatyzowana tkanina może przez to jeszcze bardziej wyblaknąć.

Hurtownia sklep oferuje wysokiej jakości dżins w wielu wersjach kolorystycznych. Znajdują się również jeansy w modne wzory kwiatowe, geometryczne lub zwierzęce. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych wzorów i cen.

Więcej
Jest 13 produktów.
84,87 zł

Tkanina jeansowa w stylu Versace.

30,75 zł

Klasyczny jeans w kolorze chabrowym z elastanem.

30,75 zł

Elastyczny i gruby jeans w kolorze grafitowym.

30,75 zł

Jeans w złotym kolorze.

30,75 zł

Jeans w kolorze indygo.

39,36 zł

Bawełna typu jeans w zielone paski.

41,82 zł

Polecamy Państwu jeansową bawełnę z dodatkiem elastanu na spodnie i kurtki.

24,48 zł

Włoska tkanina bawełniana z dodatkiem elastanu na jeansy, kurtki, katany.

47,97 zł

Miękki i elastyczny jeans prosto z Włoch!

72,57 zł

NOWOŚĆ! Gruba bawełna z elastanem prosto z Włoch.

24,48 zł

Włoska tkanina bawełniana z dodatkiem elastanu na jeansy, kurtki i katany

28,29 zł

NOWOŚĆ! Włoski jeans w trzech kolorach do wyboru.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów