Tkaniny mieszane

Tkaniny mieszane

W tej kategorii prezentujemy Państwu tkaniny odzieżowe o mieszanym składzie. Posiadamy materiały typu mieszanki jak np. wiskoza z poliestrem, jedwab z elastanem, czy bawełna z jedwabiem. Tkanina żakardowa jest zazwyczaj bardzo dobrym przykładem tkaniny mieszanej, ponieważ przeważnie w swoim składzie zawiera bawełnę, poliester, często lurex czy wiskozę. Tkaniny mieszane to również wszelkiego rodzaju tkaniny wełniane na płaszcze, marynarki lub garnitury. W ich składzie znajdziemy wełnę, akryl, czy nawet kaszmir. Materiały odzieżowe niejednolite są przykładem to to, iż ich niebanalne połączenie może zostać wykorzystane do wielu stylizacji. Dodanie np. elastanu do klasycznej bawełny, sprawi, że materiały ubraniowe nabierają więcej elastyczności, co korzystnie wpływa na ich użytkowanie. Tkaniny ubraniowe - sklep internetowy oferuje również tekstylia z nitką lurex, która nadaje szyku i elegancji. Niektóre mieszanki pozwalają na lepsze użytkowanie, przez co dana tkanina staje się trwalsza i bardziej wytrzymała na czynniki zewnętrzne.

Wykorzystywanie różnych włókien zostaje połączone w jedną nitkę podczas procesu tkania. równocześnie wytwarzana jest przędza, która łączy wszystko w całość.

Tkaniny odzieżowe, a sklep internetowy: Posiadamy wszelkiego rodzaju tekstylia, które umożliwiają zrealizowanie pomysłów klienta. Pojawiają się wzory z motywem zwierzęcym, kwiatowym lub geometrycznym. Znajdą Państwo również takie, które zaczerpnięte są od samych domów mody.

Serdecznie zapraszamy zapoznać się z naszą bogatą ofertą włoskich tkanin mieszanych.
 

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password