Tkaniny taneczne

W tej kategorii prezentujemy Państwu materiały mocno elastyczne, nylonowe, tkaniny, które świetnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju odzież taneczną, estradową, czy sportową.

Polecamy wysokiej jakości włoskie tkaniny między innymi typu lycra, siatka elastyczna w szerokiej gamie kolorystycznej. Coraz większą popularność zyskują tego rodzaju tkaniny taneczne, tkaniny do tańca, ćwiczeń sportowych, które wymagają, tego aby już jako gotowy model prezentowały się zjawiskowo oraz przykuwały uwagę, ale także posiadały różne cechy. Między innymi elastyczność, trwałość koloru. Nasi klienci doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego też wybierają nasze niezawodne materiały. Ponieważ cechują się wytrzymałością, elastycznością.

W ofercie posiadamy wiele kolorów tiulu, lycry, gipiury, magliny czy siatki elastycznej.

Tkaniny te występują w szerokiej gamie żywych kolorów oraz pasteli. Zaczynając od złota i kończąc na soczystych nasyconych barwach.

Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę o kolejne nowości, dlatego też zapraszamy wszystkich miłośników między innymi tańca i sportu do zapoznania się z naszą ofertą włoskiej lycry. W naszej ofercie można znaleźć wiele tkanin, z których można stworzyć niepowtarzalne stroje. Między innymi tkaniny charakteryzujące się elastycznością, trwałością koloru.

Nasz tiul crizia świetnie sprawdzi się w stworzeniu bajkowych, kreacji teatralnych, estradowych, eventowych, tanecznych oraz na wielkie wyjścia. Oprócz tiuli czy lycry posiadamy również inne materiały na sukienki.

Między innymi oferujemy Państwu włoski tiul z ponadczasowym wzorem w postaci delikatnych i subtelnym kropeczek, czy perełek. Tiul jest elastyczny,  półsztywny i świetnie się układa, zachowując nadaną formę. Prócz romantycznych sukienek i spódnic, tiul z pewnością nada się na rozmaite dodatki.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password