Futra/Koce

Czym są futra i tkaniny na koce?

W tej kategorii pragniemy zaprezentować Państwu nasze wysokiej jakości materiały futra sztuczne, które od zawsze są doskonałym dopełnieniem jesienno/zimowej stylizacji. W naszej hurtowni posiadamy włoskie, sztuczne futra z krótkim jak i długim włóknem syntetycznym.

Futro naturalne składa się ze skóry oraz sierści zwierzęcej, natomiast sztuczne futro materiał wyrabiane jest ze specjalnych, syntetycznych włókien na tkaninie (np. z poliestru lub akrylu). W dalszym etapie jest odpowiednio wyczesywane, aby uzyskać odpowiednią strukturę i miękkość. Futro materiał powinno się prać w pralniach. Takie włókna potrzebują odpowiedniej pielęgnacji, ponieważ standardowe pranie w pralce może je zniszczyć. Nie zaleca się ich prasowania, ponieważ mogą one stracić swoje walory estetyczne. Materiał futro to idealny zamiennik futer naturalnych. W ostatnim czasie jest on bardziej rozchwytywany niż prawdziwy, ze względów etycznych.

Jeśli chodzi o tkaniny na koce, są one podobnie wytwarzane do sztucznych futer tkanin. Zazwyczaj posiadają one krótszy rodzaj włosia i są bardzo miękkie. W naszej ofercie znajdą Państwo różne printy oraz szeroką gamę kolorystyczną futer i materiałów na koc.

Tkanina na koc jest niezwykle miękka, lejąca. Świetnie sprawdzi się jako kurtka, płaszcz, czapka czy jesienno/zimowe okrycia. Można z niej wykonać pokrowce, akcesoria dla dzieci ( np. materiał minky) oraz elementy dekoracyjne. Zachęcamy do śledzenia naszej kategorii, gdzie sukcesywnie powiększamy i poszerzamy naszą ofertę włoskich futer.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password