Tkaniny koszulowe

Tkaniny koszulowe to tkaniny o mniejszej gramaturze. Stosowane są tutaj bawełny, jedwabie, wiskozy, poliestry a także mieszanki takie jak: bawełna 100%, bawełna z jedwabiem, bawełna z lycrą, czysty jedwab, jedwab z bawełną, wiskoza, wiskoza z lycrą, batyst, szyfon itp.

Tkanina koszulowa powinna cechować się odpowiednią koszulą. Wynika to z samej natury koszuli, która ma służyć jako taki element ubioru, który wygląda dobrze i ma sprawiać, że będziemy się dobrze i elegancko prezentowali. Rozumie to zarówno każdy kto zamierza stworzyć koszulę, ale również ten, który zamierza po prostu ją nosić. Z tego powodu nasza hurtownia tkanin koszulowych proponuje tkaniny koszulowe o najwyższej jakości w celu zapewnienia odpowiedniego wyglądu, wytrzymałości, trwałości koloru oraz pełnego zadowolenia.

A z tkanin koszulowych z naszej oferty możemy wyróżnić materiały na koszule męskie jak i tkaniny koszulowe damskie. W przypadku tkanin koszulowych męskich najczęściej stosowana i też spotykana jest bawełna. Czysta 100 % bawełna lub z domieszkami innych włókien. Najczęściej wybieranym kolorem materiału na koszule jets tkanina koszulowa biała.

Natomiast materiały na koszule damskie charakteryzują się tym iż właściwie najczęściej koszule damskie powstają z wiskozy, jedwabiu, satyny.

Dodatki innych włókien podnoszą komfort użytkowania tkanin .Dodatek elastanu sprawi, że materiał na koszulę będzie elastyczny i przyjemny w noszeniu. A dodatek poliestru sprawi, że bawełna koszulowa nie będzie gniotła się podczas użytkowania.

Zapraszamy do odwiedzania i oglądania tkanin koszulowych w sklepie internetowym.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password