Tkaniny koszulowe 

Tkaniny koszulowe to tkaniny o mniejszej gramaturze. Stosowane są tutaj bawełny, jedwabie, wiskozy, poliestry a także mieszanki takie jak: bawełna z jedwabiem, bawełna z lycrą, jedwab z bawełną, wiskoza z lycrą.Tkanina koszulowa powinna cechować się odpowiednią koszulą. Wynika to z samej natury koszuli, która ma służyć jako taki element ubioru, ...

Tkaniny koszulowe to tkaniny o mniejszej gramaturze. Stosowane są tutaj bawełny, jedwabie, wiskozy, poliestry a także mieszanki takie jak: bawełna z jedwabiem, bawełna z lycrą, jedwab z bawełną, wiskoza z lycrą.Tkanina koszulowa powinna cechować się odpowiednią koszulą. Wynika to z samej natury koszuli, która ma służyć jako taki element ubioru, który wygląda dobrze i ma sprawiać, że będziemy się dobrze prezentowali. Rozumie to zarówno każdy kto zamierza stworzyć koszulę, ale również ten, który zamierza po prostu ją nosić. Z tego powodu nasza hurtownia tkanin koszulowych proponuje tkaniny koszulowe o najwyższej jakości w celu zapewnienia odpowiedniego wyglądu, wytrzymałości oraz pełnego zadowolenia.

Więcej
Jest 9 produktów.
18,00 zł

Lejąca tkanina z geometrycznym nadrukiem.

89,00 zł

Jedwab gładki z elastanem w kolorze szarym.

149,50 zł

Wysokiej jakości włoska tkanina jedwabna w postaci raportów o długości 130cm proponowana w dwóch zestawach kolorystycznych.

45,00 zł

Wysokiej jakości włoska tkanina bawełniana z bardzo oryginalnym wzorem Gandini.

25,00 zł

Włoska tkanina bawełniana idealna na damskie i męskie koszule.

59,00 zł 95,00 zł

Włoska tkanina jedwabna sygnowana w postaci delikatnego szyfonu.

25,00 zł

Wysokiej jakości włoska tkanina bawełniana w pięknych pastelowych kolorach.

13,00 zł

Cristal Dobby to bardzo lekka i miękka tkanina bluzkowa. Występuje w trzech kolorach.

8,00 zł

Cienka tkanina bawełniana, która jest powlekana metaliczną folią. Pięć bardzo nasyconych, pastelowych kolorów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów