Cekiny

Czym jest materiał z cekinami?

Materiał cekiny na metry to ponadczasowy trend, głownie przeznaczony na stylizacje okazjonalne. Początkowo cekiny zostały wytwarzane z żelatyny, później z plastiku.  Stały się nierozłącznym elementem disco oraz stylizacją do nocnych klubów. Cekinowy materiał jest powszechny ze względu na jego atrakcyjność, do takiego stopnia,że zaczęto używać ich do strojów na co dzień. Szczególnie popularne stał się materiał cekinowy złoty, dostępny również w naszej ofercie. Materiał cekiny na metry to doskonały dodatek do wielu stylizacji. Pojawia się w wielu fasonach typu: sukienki balowe, koktajlowe, eleganckie wieczorowe, a nawet jako spodnie lub ekstrawagancka koszula. Materiał cekiny na sukienkę dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej - możesz dobrać odpowiedni odcień do swojej stylizacji.

Cekiny tkanina powinna zostać wybrana ręcznie, w letniej wodzie bez skręcania. Plastikowe elementy mogą stracić swoje walory estetyczne, jeśli nie przestrzega się odpowiedniej pielęgnacji. Drugą ważną rzeczą jest prasowanie - zdecydowanie odradzamy. Mokrą tkaninę najlepiej wysuszyć na płasko.

Największymi właściwościami tkaniny są elementy dekoracyjne. Tkanina głownie przeznaczona jest do ozdabiania odzieży. Jej błyszczące kółeczka sprawiają,że najzwyklejsza sukienka stanie się atrakcyjna i zjawiskowa. Na rynku dostępne są różne detale, zaczynając od różnych kolorów po wycinane wzory. Cekiny tkanina posiadają różną grubość, tkaninę bazową oraz zestawienie cekin na powierzchni.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password