Dzianiny akrylowe

Czym jest akryl, użyty przy produkcji dzianiny akrylowej?

   Akryl to włókno sztuczne, które w przemyśle odzieżowym wykorzystywane jest jako zamiennik wełny. Jest zdecydowanie tańszy od wełny, ale prezentuje się całkiem nieźle. W związku z tym szacuje się, że dzianiny akrylowe cechują się 3-4 krotnie niższą ceną produkcji. Stąd produkcja dzianin akrylowych jest na bardzo wysokim poziomie. Dzianiny akrylowe stosowane są przede wszystkim w zastępstwie czystej wełny, czyli przeznaczone są do produkcji płaszczy, kurtek, wszelkiego rodzaju palt i narzutek. Tańsze wytworzenie dzianiny akrylowej wcale nie wiąże się z obniżeniem jej jakości. Jest ona po prostu odpowiedzią nowoczesnych technologii na to co wcześniej stworzyła natura.

     Nasz sklep z dzianiną akrylową dostarcza najlepsze dzianiny wykonane z najwyższą starannością oraz ze starannie dobranego materiału. Niezwykle ważna, oprócz samej jakości materiału jest również jego estetyka, dlatego stawiamy na włoskie dzianiny akrylowe. Każdy Klient w kategorii dzianin akrylowych znajdzie dla siebie odpowiedni materiał. Włoska kolorystyka i niepowtarzalny design sprawią, że Pani/Pana płaszcz lub kurtka uszyte z dzianiny akrylowej długo będą cieszyły oko.

     Nie bez znaczenia jest również konserwacja odzieży uszytej z dzianiny akrylowej. Nadaje się ona do prania w pralkach około 30 stopni i co ważne nie wymaga prasowania. Mimo, że wydawać by się mogło, że dzianina akrylowa nie jest zbyt wymagająca , to zawsze proszę pamiętać, żeby przestrzegać przepisów prania podanych przez producentów!

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password