Dzianiny akrylowe 

Dzianiny akrylowe to dzianiny posiadające w swoim składzie akryl. Dzianiny akrylowe stosowane są przede wszystkim w zastępstwie wełny czyli przeznaczone na płaszcze, kurtki itd. Tego typu dzianiny cechują się dużo niższa ceną produkcji niż dzianiny wełniane, różnica jest aż około 3-4 krotna. Nie oznacza to wcale, że dzianina akrylowa posiada duż...

Dzianiny akrylowe to dzianiny posiadające w swoim składzie akryl. Dzianiny akrylowe stosowane są przede wszystkim w zastępstwie wełny czyli przeznaczone na płaszcze, kurtki itd. Tego typu dzianiny cechują się dużo niższa ceną produkcji niż dzianiny wełniane, różnica jest aż około 3-4 krotna. Nie oznacza to wcale, że dzianina akrylowa posiada dużo niższą jakość. Jest ona po prostu odpowiedzią nowoczesnych technologii na to co wcześniej stworzyła natura. Nasz sklep z dzianiną akrylową dostarcza najlepsze dzianiny wykonane z największa starannością oraz ze staranie dobranego materiału. Niezwykle ważna, oprócz samej jakości materiału jest również jego estetyka, dlatego stawiamy na włoskie dzianiny akrylowe.

Więcej
Jest 9 produktów.
35,00 zł

NOWOŚĆ! Włoska dzianina swetrowa w szerokiej gamie kolorów!

16,00 zł

Włoska dzianina akrylowa w postaci swetrówki z najmodniejszym wzorem tego sezonu!

25,00 zł

Włoska dzianina jesienno-zimowa z dodatkiem wełny w dwóch wersjach kolorystycznych.

17,50 zł

Ciepła dzianina wiskozowa ze wzorem po jednej stronie krajki. Kupony o długości 70 cm.

23,00 zł

Dzianina wiskozowa z gatunku dresowych, dzięki zawartości akryliku będzie spełniała swoje właściwości grzewcze, pozostając przy tym delikatną i w miarę cienką.

19,20 zł

Włoska dzianina wiskozowa z dodatkiem akrylu. Wzór roślinno-zwierzęcy w jesiennej kolorystyce. Raport o długości 80 cm.

17,25 zł

Włoska dzianina wiskozowa z dodatkiem akrylu, zadrukowana w 75 cm raportach.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów