Dzianiny akrylowe 

Czym jest akryl, użyty przy produkcji dzianiny akrylowej?

   Akryl to włókno sztuczne, które w przemyśle odzieżowym wykorzystywane jest jako zamiennik wełny. Jest zdecydowanie tańszy od wełny, ale prezentuje się całkiem nieźle. W związku z tym szacuje się, że dzianiny akrylowe cechują się 3-4 krotnie niższą ceną produkcji. Stąd produkcja dziani...

Czym jest akryl, użyty przy produkcji dzianiny akrylowej?

   Akryl to włókno sztuczne, które w przemyśle odzieżowym wykorzystywane jest jako zamiennik wełny. Jest zdecydowanie tańszy od wełny, ale prezentuje się całkiem nieźle. W związku z tym szacuje się, że dzianiny akrylowe cechują się 3-4 krotnie niższą ceną produkcji. Stąd produkcja dzianin akrylowych jest na bardzo wysokim poziomie. Dzianiny akrylowe stosowane są przede wszystkim w zastępstwie czystej wełny, czyli przeznaczone są do produkcji płaszczy, kurtek, wszelkiego rodzaju palt i narzutek. Tańsze wytworzenie dzianiny akrylowej wcale nie wiąże się z obniżeniem jej jakości. Jest ona po prostu odpowiedzią nowoczesnych technologii na to co wcześniej stworzyła natura.

     Nasz sklep z dzianiną akrylową dostarcza najlepsze dzianiny wykonane z najwyższą starannością oraz ze starannie dobranego materiału. Niezwykle ważna, oprócz samej jakości materiału jest również jego estetyka, dlatego stawiamy na włoskie dzianiny akrylowe. Każdy Klient w kategorii dzianin akrylowych znajdzie dla siebie odpowiedni materiał. Włoska kolorystyka i niepowtarzalny design sprawią, że Pani/Pana płaszcz lub kurtka uszyte z dzianiny akrylowej długo będą cieszyły oko.

     Nie bez znaczenia jest również konserwacja odzieży uszytej z dzianiny akrylowej. Nadaje się ona do prania w pralkach około 30 stopni i co ważne nie wymaga prasowania. Mimo, że wydawać by się mogło, że dzianina akrylowa nie jest zbyt wymagająca , to zawsze proszę pamiętać, żeby przestrzegać przepisów prania podanych przez producentów!

Więcej
Jest 10 produktów.
39,98 zł

Miękka dzianina sprzedawana na raporty o długości 130cm.

483,39 zł 1 208,48 zł

CENA DOTYCZY CAŁEJ BELKI - 39.3M WYBIERAJĄC ILOŚĆ 1 - KUPUJESZ CAŁĄ BELKĘ CENA ZA 1M WYNOSI -  10 ZŁ NETTO

516,60 zł 1 291,50 zł

CENA DOTYCZY CAŁEJ BELKI - 42M WYBIERAJĄC ILOŚĆ 1 - KUPUJESZ CAŁĄ BELKĘ CENA ZA 1M WYNOSI -  10 ZŁ NETTO

376,38 zł 940,95 zł

CENA DOTYCZY CAŁEJ BELKI - 30,6M WYBIERAJĄC ILOŚĆ 1 - KUPUJESZ CAŁĄ BELKĘ CENA ZA 1M WYNOSI -  10 ZŁ NETTO

23,25 zł

Włoska dzianina z serii Boing o wyjątkowo krótkim raporcie 70cm.

51,66 zł

Miękka efektowna dzianina z cekinami.

43,05 zł

NOWOŚĆ! Włoska dzianina swetrowa w szerokiej gamie kolorów!

30,75 zł

Włoska dzianina jesienno-zimowa z dodatkiem wełny w dwóch wersjach kolorystycznych.

21,53 zł

Ciepła dzianina wiskozowa ze wzorem po jednej stronie krajki. Kupony o długości 70 cm.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów