Dzianiny akrylowe 

Dzianiny akrylowe to dzianiny posiadające w swoim składzie akryl. Dzianiny akrylowe stosowane są przede wszystkim w zastępstwie wełny czyli przeznaczone na płaszcze, kurtki itd. Tego typu dzianiny cechują się dużo niższa ceną produkcji niż dzianiny wełniane, różnica jest aż około 3-4 krotna. Nie oznacza to wcale, że dzianina akrylowa posiada duż...

Dzianiny akrylowe to dzianiny posiadające w swoim składzie akryl. Dzianiny akrylowe stosowane są przede wszystkim w zastępstwie wełny czyli przeznaczone na płaszcze, kurtki itd. Tego typu dzianiny cechują się dużo niższa ceną produkcji niż dzianiny wełniane, różnica jest aż około 3-4 krotna. Nie oznacza to wcale, że dzianina akrylowa posiada dużo niższą jakość. Jest ona po prostu odpowiedzią nowoczesnych technologii na to co wcześniej stworzyła natura. Nasz sklep z dzianiną akrylową dostarcza najlepsze dzianiny wykonane z największa starannością oraz ze staranie dobranego materiału. Niezwykle ważna, oprócz samej jakości materiału jest również jego estetyka, dlatego stawiamy na włoskie dzianiny akrylowe.

Więcej
Jest 10 produktów.
30,75 zł

Włoska dzianina swetrowa pleciona różnymi kolorowymi nitkami.

51,66 zł

Miękka efektowna dzianina z cekinami.

43,05 zł

NOWOŚĆ! Włoska dzianina swetrowa w szerokiej gamie kolorów!

19,68 zł

Włoska dzianina akrylowa w postaci swetrówki z najmodniejszym wzorem tego sezonu!

30,75 zł

Włoska dzianina jesienno-zimowa z dodatkiem wełny w dwóch wersjach kolorystycznych.

21,53 zł

Ciepła dzianina wiskozowa ze wzorem po jednej stronie krajki. Kupony o długości 70 cm.

28,29 zł

Dzianina wiskozowa z gatunku dresowych, dzięki zawartości akryliku będzie spełniała swoje właściwości grzewcze, pozostając przy tym delikatną i w miarę cienką.

23,62 zł

Włoska dzianina wiskozowa z dodatkiem akrylu. Wzór roślinno-zwierzęcy w jesiennej kolorystyce. Raport o długości 80 cm.

21,22 zł

Włoska dzianina wiskozowa z dodatkiem akrylu, zadrukowana w 75 cm raportach.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów