Tkaniny kostiumowe 

Tkaniny kostiumowe to tkaniny przeznaczone na kostium. Doskonale pasują tutaj: wiskoza, wiskoza z lycrą, wełna, gruby jedwab, bawełna, żakard, mieszanki wiskozy z poliestrem, gruby len. Tkaniny kostiumowe są na ogół wyższe gramaturowo od tkanin bluzkowych czy sukienkowych. Bardzo dobrze spisują się wszelkie tkaniny z domieszką elastanu lub lycry...

Tkaniny kostiumowe to tkaniny przeznaczone na kostium. Doskonale pasują tutaj: wiskoza, wiskoza z lycrą, wełna, gruby jedwab, bawełna, żakard, mieszanki wiskozy z poliestrem, gruby len. Tkaniny kostiumowe są na ogół wyższe gramaturowo od tkanin bluzkowych czy sukienkowych. Bardzo dobrze spisują się wszelkie tkaniny z domieszką elastanu lub lycry. Na kostium można również zastosować jedwab lub jego mieszankę, trzeba jednak pamiętać, że jest on trudniejszy w konserwacji. Dobrze dobrana tkanina kostiumowa sprawi, że będzie on wyróżniał się zarówno estetycznym wyglądem jak i odpowiednią wytrzymałością. Z tego powodu nasz sklep z tkaninami kostiumowymi oferuje tylko takie materiały, które posiadają wystarczająco wysoką jakość.

Więcej
Jest 55 produktów.
na stronę
92,25 zł

Włoska tkanina wełniana 100% typ super 120S.

43,05 zł

Tkanina wełniana z domieszką.

28,29 zł

Tkanina w stylu tweed.

30,75 zł

 Ponadczasowy wzór w kratę.

79,95 zł

Grubsza tkanina bawełniana Just Cavalli.

227,55 zł

Sztywna tkanina wełniana.

60,27 zł

Włoska tkanina w stylu chanelki.

60,27 zł

Włoska tkanina typu cienka pianka w dwóch wersjach kolorystycznych.

28,29 zł

Wysokiej jakości włoska tkanina o mieszanym składzie z modnym wzorem - klasyczną kratką.

67,65 zł

Wysokiej jakości włoska tkanina żakardowa w klasycznej czarno-białej kolorystyce ze zmodyfikowaną wersją ponadczasowej pepiki.

141,45 zł

Wysokiej jakości włoska tkanina żakardowa z bardzo eleganckim i modnym zwierzęcym wzorem. Idealne dopełnienie jesiennych stylizacji.

27,06 zł

Wysokiej jakości włoska tkanina poliestrowo-wiskozowa w aż 8 modnych kolorach!

Pokazuje 1 - 12 z 55 elementów