Regulamin

 Składanie zamówienia

 • Zamówienie może złożyć osoba posiadająca zarejestrowane konto w sklepie internetowym.
 • Minimalna ilość zamawianej tkaniny (z jednego gatunku) nie może być mniejsza niż 1 mb.(za wyjątkiem raportów krótszych niż 1mb)
 • Ceny przy artykułach podane są za odcinek 100 cm danej tkaniny. Można zamawiać dowolne wielokrotności tego odcinka (np. 2 mb; 3 mb; 5 mb itd. ...).! Wyjątek stanowią tkaniny, które sprzedawane są w raportach, ale wówczas każdorazowo określona jest długość tego raportu i cena za cały kawałek! (Więcej informacji w FAQ)
 • Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym są cenami brutto, czyli zawierają 23% stawkę podatku VAT.
 • Przy składaniu zamówienia konieczne jest podanie informacji, czy za zakupiony towar chcą Państwo otrzymać paragon fiskalny (osoby fizyczne), czy fakturę VAT (osoby prowadzące działalność handlową).
 • W przypadku wystawiania faktury VAT, prosimy o podanie pełnej nazwy firmy, adresu oraz numeru NIP.

Ochrona danych osobowych

Sklep internetowy BEMAX ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o klientach do niezbędnego minimum wymaganego do wysyłkowej sprzedaży towarów, co obejmuje m.in. adresy poczty elektronicznej, dane osobowo-adresowe. Informacje te nie są udostępniane osobom trzecim i służą tylko i wyłącznie do realizacji zamówień klientów. Dane Państwa są przez nas przetwarzane zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych wyłącznie w celu realizacji Państwa zamówień i nie będą udostępniane żadnym zewnętrznym podmiotom.

Potwierdzenie zamówienia

Potwierdzenie zamówienia wysyłane jest automatycznie, jeśli więc mają Państwo jakieś uwagi proszę pisać na adres: handel@bemax.pl .

Czas realizacji zamówienia

Termin wysyłki od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji wynosi do 14 dni roboczych.
W przypadku braku zamówionego towaru, sklep niezwłocznie poinformuje Państwa o najbliższym terminie realizacji złożonego zamówienia.

Formy płatności

Za złożone w sklepie zamówienie akceptujemy następujące formy płatności:

 • za pobraniem- gotówka płatna kurierowi firmy „DPD” lub "InPost", w momencie odbioru paczki;
 • PayU
 • Przelew na konto firmy na rachunek bankowy 4417 50 00 12 0000 0000 1075 1567
Formę płatności „przelew” uzgadnia Sprzedawca po telefonicznej konsultacji z Odbiorcą.

Opłaty za przesyłkę

 Wszystkie przesyłki realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej „DPD” lub "InPost".

Koszty przesyłek do 30kg wynoszą:

 • 21,50 złotych /brutto/ - przy formie "za pobraniem";
 • 19,50 złotych /brutto/ - przy przedpłacie na konto.

* w cenie transportu zawarta jest opłata za opakowanie foliowe w wysokości 50gr.

Rezygnacja z zamówienia, wymiana, reklamacja

 • Wymiana towaru może być dokonana tylko wtedy, gdy towar nie był używany, nie został pokrojony, zniszczony lub uszkodzony.
 • Nieznaczne różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Kupującego nie mogą być i nie będą podstawą do reklamacji zakupionego Produktu.
 • Jeśli odsyłany towar zostanie niedbale odesłany i ulegnie zniszczeniu zastrzegamy sobie prawo do adekwatnego do stanu pomniejszenia jego wartości o 10%. Towar odsyłacie państwo na swój koszt.
 • Zamówiony towar przygotowany indywidualnie na zamówienie klienta (na określony wymiar) nie podlega zwrotowi (zgodnie z Dz.U.2000 nr 22 poz.176 art.10 ust.3 pkt.4)

Potwierdzenie zamówienia pozwala na ostateczne zaakceptowanie złożenia zamówienia przez zamawiającego. Wiadomość wysłana jest do Państwa z prośbą o potwierdzenie zamówienia automatycznie, jeśli więc macie Państwo jakieś uwagi proszę napisać do nas na adres: handel@bemax.pl .

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 1000 złotych.

Kampania "Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 1000 złotych" obowiązuje na terenie całej Polski. Dla zamówień powyżej kwoty 1000 złotych, złożonych za granicą obowiązuje odpowiednia opłata zewnętrznej firmy przewozowej, pomniejszona o 20 złotych wartości przesyłki do przewoźnika zagranicznego. O odpowiedniej dla kraju docelowego opłacie, powiadomi Was nasz zespół po złożeniu zamówienia. O dodatkowe informacje, prosimy pisać na nasz mail - handel@bemax.pl. 

Bemax S.C        NIP: 779-00-21-111              REGON: 004849442        ADRES: GŁOGOWSKA 260, 60-104 POZNAŃ

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password