1.  Czy mogę zrobić zakupy za mniej niż 300zł?

- Tak, oczywiście. Sklep internetowy bemax.pl przeznaczony jest dla klientów hurtowych. Klientów detalicznych zapraszamy na stronę naszego drugiego sklepu: najlepszetkaniny.pl. Proszę tylko zwrócić uwagę na ilości, ponieważ na tym sklepie sprzedajemy tkaniny od 50cm. Czyli ilość 1= 50cm.

2. Czy mogę zamówić np. 1,6m tkaniny?

- Tak. Przy składaniu zamówienia, jednym z końcowych etapów są Państwa uwagi. W tym miejscu prosimy wpisać informację konkretnie jakiej tkaniny oraz jaką ilość Państwo chcą zamówić. Jednak w takim przypadku prosimy nie wybierać płatności „PayU”. Należy wybrać opcję „za pobraniem”. Jeśli zależy Państwu na przelewie proszę skontaktować się z nami ( tel. 517 254 264).

3. Ile najmniej mogę zamówić?

- Na stronie sklepu bemax.pl najmniejsza ilość jaką można zamówić to 1m. Natomiast na stronie sklepu najlepszetkaniny.pl najmniejsza ilość to 50cm.

4. Czy mogę zamówić próbki, jeśli tak to w jaki sposób? Ile się czeka na próbki?

- Tak, wysyłamy próbki za pośrednictwem DPD w ciągu 14 dni roboczych - koszt 15 zł. Zamówić można bezpośrednio przez naszą stronę (patrz zakładka: „zamów próbki”) https://www.bemax.pl/pl/content/15-jak-zamawiac-probki

5. Jak długo się czeka na wysyłkę? 

- Teoretycznie czas realizacji zamówienia to 14 dni roboczych. W rzeczywistości zamówienie realizujemy w ciągu 3 dni. Korzystamy z usług firmy DPD.

6. Jaką ilość tkaniny potrzebuję na sukienkę?

- Wszystko zależy od kroju sukienki oraz Państwa wymiarów. Na prostą sukienkę zawsze liczy się długość sukienki plus długość rękawa.