Tkaniny szyfonowe

Szyfon: Tkanina szyfonowa na metry

Tkaniny szyfonowe charakteryzują się miękkością i zwiewnością. Szyfony mogą być zarówno syntetyczne, chemiczne jak i naturalne. Szyfony stosuje się głównie do szycia bluzek i sukienek np. typu mgiełka.  Jest to niezwykle lekka odzież idealna na letnie i upalne dni. Tkanina szyfon znajduje bardzo szerokie zastosowanie w branży odzieżowej i na przestrzeni lat stała się niezwykle popularna ze względu na swoje zalety. Naturalna powoduje uczucie chłodu, szczególnie jako tunika na plażę. Mieszanki w szyfonach posiadają również swoje zalety. Kiedy pojawia się poliester, jest ona mniej podatna na gniecenie się. Podczas prasowania trzeba zwrócić szczególną uwagę, ponieważ materiał szyfon jest bardzo delikatny. Proponujemy prasować go przy pomocy bawełnianej ściereczki w niskiej temperaturze.

Wśród dostępnych wzorów znajdą Państwo szyfon w kwiaty, szyfon we wzory geometryczne oraz motywy zwierzęce, szyfon kreszowany, gładki oraz żorżetę.  W naszej hurtowni znajduje się, materiał szyfon na sukienki, koszule, tuniki, apaszki oraz sukienki (proponujemy doszycie podszewki). Dysponujemy tekstyliami sygnowanymi, stokowymi oraz gatunkami w stałej ofercie.

Hurtownia z tkaninami szyfonowymi proponuje Państwu tkaniny szyfonowe o najwyższej jakości. Niezwykle ważną zaletą tego materiału jest to, że poza swoją miękkością oraz zwiewnością jest on naprawdę tani. Jednak pomimo swojej niskiej ceny jest on wytrzymały oraz pozwala na osiągnięcie odpowiednich efektów estetycznych, wcale nie ustępuje innego rodzaju droższym materiałom.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password