Dzianiny z cekinami 

    Kategoria Dzianiny z cekinami to dział, który został stworzony w oparciu o Państwa sugestie. W ostatnim czasie cekiny na dzianinie zyskują coraz większą popularność. I nie dotyczy to tylko okresu sylwestrowo-karnawałowego. Dzianiny z cekinami znajdują swoje zastosowanie wtedy, gdy mamy potrzebę stworzenia stroju, który ma zwracać na siebie u...

    Kategoria Dzianiny z cekinami to dział, który został stworzony w oparciu o Państwa sugestie. W ostatnim czasie cekiny na dzianinie zyskują coraz większą popularność. I nie dotyczy to tylko okresu sylwestrowo-karnawałowego. Dzianiny z cekinami znajdują swoje zastosowanie wtedy, gdy mamy potrzebę stworzenia stroju, który ma zwracać na siebie uwagę. Taka jest natura cekina i w związku z tym również dzianiny z cekinami, że cechuje się tym, że jest zauważalny!

    W ostatnim czasie dzianina z cekinami dostępna jest u nas w szerokiej gamie kolorystycznej. Wielkość cekina też jest różna, od zupełnie maleńkich kółek, po naprawdę wyraźne rozmiary. Często w swojej ofercie mamy dzianiny z cekinami, które są wielobarwne, jeden kolor przechodzi w drugi i same pajety też mają różną wielkość. Najczęściej cekiny są okrągłego kształtu, aczkolwiek zdarzają się również wyjątki od tej reguły. Materiał z cekinami świetnie sprawdzi się zarówno na sukience, spódnicy, bluzce, pelerynie, ale też i spodniach. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia:)

     Nasz sklep z dzianiną z cekinami zajmuje się sprowadzaniem różnego rodzaju materiałów o najwyższej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, od kilku lat dodatkowo oparliśmy naszą ofertę o niezwykle wysoko jakościowe produkty z Włoch. Dzięki czemu dzianiny z cekinami, które dostarczamy odznaczają się świetnymi parametrami, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Ważne podkreślenia jest też to, że kroimy materiał cekiny na metry. 

Więcej
Jest 2 produktów.
51,66 zł

Miękka efektowna dzianina z cekinami.

45,51 zł

Siatka z cekinami w 12 kolorach!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów