Tkaniny cekiny 

Tkaniny cekiny lub cekinowe używane są głównie w tworzeniu ubiorów wizytowych. Charakteryzują się wielobarwnością kolorów i bogactwem barw. Cekiny mają różne wzory i kolory chociaż na ogół bywają okrągłe. Cekiny używane są również do przyozdabiania butów i torebek. Nasza hurtownia tkanin cekinowych oferuje tego typu tkaniny na najwyższym poziomi...

Tkaniny cekiny lub cekinowe używane są głównie w tworzeniu ubiorów wizytowych. Charakteryzują się wielobarwnością kolorów i bogactwem barw. Cekiny mają różne wzory i kolory chociaż na ogół bywają okrągłe. Cekiny używane są również do przyozdabiania butów i torebek. Nasza hurtownia tkanin cekinowych oferuje tego typu tkaniny na najwyższym poziomie jakości. Tkaniny tego typu charakteryzują się tym, że naprawdę przykuwają uwagę. Jest to ważną zaletą dla osób, którym na tym zależy. Kiedyś cekiny wykonywane były głównie z blaszek, obecnie zdecydowanie częściej używa się elementów wykonanych z materiałów sztucznych. W ramach naszej oferty proponujemy włoskie tkaniny cekinowe o najwyższej jakości.

Więcej
Jest 9 produktów.
95,00 zł

Wysokiej jakości włoska gipiura z wzorem składającym się z cekinowych kwiatków w dwóch kolorach!

95,00 zł

Włoska tkanina cekinowa dwustronna z eleganckim kwiatowym wzorem.

95,00 zł

Włoska tkanina cekinowa dwustronna z eleganckim kwiatowym wzorem.

49,00 zł

NOWOŚĆ! Cekiny dwustronne w kilku modnych kolorach na kreacje andrzejkowo/sylwestrowe!

49,00 zł

Włoska tkanina w postaci srebrnych cekinów na czarnym tiulu.

75,00 zł

NOWOŚĆ! Dwustronne cekiny o wyrazistych kolorach na wszelkiego rodzaju dodatki, wstawki do sukienek lub jako element dekoracyjny.

35,00 zł 55,00 zł

Piękne włoskie cekiny na cienkim welurze, w dwóch kolorach. Absolutny hit!

75,00 zł

Piękna i elegancka gipiura idealna na dodatki lub wstawki przy kreacjach!

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów