Tkaniny zasłonowe 

Zasłony to bez wątpienia kluczowy element dekoracji bądź wystroju w każdym domu. Dzięki nim nasze pomieszczenie do którego wracamy staje się przytulne, gościnne, pełne ciepła. Przy wyborze tkaniny na zasłony warto sięgnąć po sprawdzony i wysokogatunkowy materiał, ponieważ od niego będzie zależał całkowity efekt końcowy. W naszej ofercie tkanin w...

Zasłony to bez wątpienia kluczowy element dekoracji bądź wystroju w każdym domu. Dzięki nim nasze pomieszczenie do którego wracamy staje się przytulne, gościnne, pełne ciepła. Przy wyborze tkaniny na zasłony warto sięgnąć po sprawdzony i wysokogatunkowy materiał, ponieważ od niego będzie zależał całkowity efekt końcowy. W naszej ofercie tkanin włoskich pragniemy zaproponować tkaniny zasłonowe. Posiadamy materiały na zasłony z delikatnie cienkich tkanin jak i grubszych, niczym kotary przyciemniające pokój. Dostępne zasłony na metry z lekkim połyskiem, wzorem, bądź zupełnie gładkie. U nas każdy znajdzie coś pod swój indywidualny gust. Jeżeli znudził się Wam już dotychczasowy wygląd sypialni bądź pokoju gościnnego, czas to zmienić! Sięgnijcie po wysokiej jakości tkaniny zasłonowe, a Wasza sypialnia i ulubione miejsca w domu ożywią się, nabierając nowego charakteru!

Więcej
Jest 5 produktów.
282,90 zł 1 018,44 zł

CENA DOTYCZY CAŁEJ BELKI - 46M WYBIERAJĄC ILOŚĆ 1 - KUPUJESZ CAŁĄ BELKĘ  CENA ZA 1M WYNOSI -  5 ZŁ NETTO

364,08 zł 1 097,78 zł

CENA DOTYCZY CAŁEJ BELKI - 59,5 M WYBIERAJĄC ILOŚĆ 1 - KUPUJESZ CAŁĄ BELKĘ CENA ZA 1M WYNOSI -  5 ZŁ NETTO

307,50 zł 922,50 zł

CENA DOTYCZY CAŁEJ BELKI - 50 M WYBIERAJĄC ILOŚĆ 1 - KUPUJESZ CAŁĄ BELKĘ CENA ZA 1M WYNOSI -  5 ZŁ NETTO

43,05 zł

Piękny włoski żakard Maxmara o ciekawej fakturze proponowany w czterech wersjach kolorystycznych!

24,60 zł

Delikatna tkanina zasłonowa organza może sprawdzić się jako zasłony pokojowe lub wszelkiego rodzaju dodatki czy dekoracje.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów