Tkaniny zasłonowe 

Zasłony to bez wątpienia kluczowy element dekoracji bądź wystroju w każdym domu. Dzięki nim nasze pomieszczenie do którego wracamy staje się przytulne, gościnne, pełne ciepła. Przy wyborze tkaniny na zasłony warto sięgnąć po sprawdzony i wysokogatunkowy materiał, ponieważ od niego będzie zależał całkowity efekt końcowy. W naszej ofercie tkanin w...

Zasłony to bez wątpienia kluczowy element dekoracji bądź wystroju w każdym domu. Dzięki nim nasze pomieszczenie do którego wracamy staje się przytulne, gościnne, pełne ciepła. Przy wyborze tkaniny na zasłony warto sięgnąć po sprawdzony i wysokogatunkowy materiał, ponieważ od niego będzie zależał całkowity efekt końcowy. W naszej ofercie tkanin włoskich pragniemy zaproponować tkaniny zasłonowe. Posiadamy materiały na zasłony z delikatnie cienkich tkanin jak i grubszych, niczym kotary przyciemniające pokój. Dostępne zasłony na metry z lekkim połyskiem, wzorem, bądź zupełnie gładkie. U nas każdy znajdzie coś pod swój indywidualny gust. Jeżeli znudził się Wam już dotychczasowy wygląd sypialni bądź pokoju gościnnego, czas to zmienić! Sięgnijcie po wysokiej jakości tkaniny zasłonowe, a Wasza sypialnia i ulubione miejsca w domu ożywią się, nabierając nowego charakteru!

Więcej
Jest 4 produktów.
43,05 zł

Piękny włoski żakard Maxmara o ciekawej fakturze proponowany w czterech wersjach kolorystycznych!

30,75 zł

Proponujemy piękny włoski żakard w kolorze ecru i jasnego turkusu.

79,95 zł

Piękny włoski żakard Boario w organzowym stylu. Całość w postaci pasów równo ułożonych.

24,60 zł

Delikatna tkanina zasłonowa organza może sprawdzić się jako zasłony pokojowe lub wszelkiego rodzaju dodatki czy dekoracje.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów