Tkaniny zasłonowe 

Przedstawiamy Państwu tkaniny i materiały na zasłony.

Zasłony stanowią element eleganckiego i funkcjonalnego okna, także są częścią wystroju wnętrza. Nadają oknom i mieszkaniu piękny wygląd, a zarazem dbają o komfort przebywania w domu, chroniąc je przed silnym słońcem. Dobrze dobrane zasłony, a co za tym idzie materiały na zasłony powinny speł...

Przedstawiamy Państwu tkaniny i materiały na zasłony.

Zasłony stanowią element eleganckiego i funkcjonalnego okna, także są częścią wystroju wnętrza. Nadają oknom i mieszkaniu piękny wygląd, a zarazem dbają o komfort przebywania w domu, chroniąc je przed silnym słońcem. Dobrze dobrane zasłony, a co za tym idzie materiały na zasłony powinny spełniać swoją rolę dekoracyjną i użytkową. Warto odpowiednio dobrać ich wymiar oraz dobrać kolory i tonacje, aby pasowały do wystroju wnętrza. W naszej hurtowni znajdą Państwo tanie tkaniny zasłonowe na metry.

Na wygląd wnętrza wpływa zarówno kolor ścian jak i mebli, dodatki, będące dopełnieniem aranżacji pomieszczenia. Prezentowane w naszej hurtowni tkaniny zasłonowe dają nieograniczoną możliwość w tworzeniu przepięknej dekoracji okna.

W naszym asortymencie dostępne są tkaniny zasłonowe w kwiaty z metra z materiałów typu len, bawełna, welur jak również tkaniny gładkie, eleganckie tkaniny zasłonowe czy inne lekkie materiały na zasłony.

Zasłony bawełniane doskonale prezentują się we wnętrzach takich jak kuchnia, pokój, sypialnia i inne. Miękka w dotyku bawełna to świetne rozwiązanie gdyż zasłony są lekkie i dobrze układają się na karniszu.

Nasza oferta to bogata gama tkanin tekstylnych o wysokiej jakości oraz nowoczesnych tkanin zasłonowych. Dostępne są materiały na zasłony z metra o gładkim jednolitym kolorze, idealne do pomieszczeń, urządzonych w minimalistycznym stylu, a także barwne z motywami natury, które z pewnością przyciągną uwagę kolorem i wzorem. 

Więcej
Jest 5 produktów.
282,90 zł 1 018,44 zł

CENA DOTYCZY CAŁEJ BELKI - 46M WYBIERAJĄC ILOŚĆ 1 - KUPUJESZ CAŁĄ BELKĘ  CENA ZA 1M WYNOSI -  5 ZŁ NETTO

364,08 zł 1 097,78 zł

CENA DOTYCZY CAŁEJ BELKI - 59,5 M WYBIERAJĄC ILOŚĆ 1 - KUPUJESZ CAŁĄ BELKĘ CENA ZA 1M WYNOSI -  5 ZŁ NETTO

295,20 zł 885,60 zł

CENA DOTYCZY CAŁEJ BELKI - 50 M WYBIERAJĄC ILOŚĆ 1 - KUPUJESZ CAŁĄ BELKĘ CENA ZA 1M WYNOSI -  5 ZŁ NETTO

43,05 zł

Piękny włoski żakard Maxmara o ciekawej fakturze proponowany w czterech wersjach kolorystycznych!

24,60 zł

Delikatna tkanina zasłonowa organza może sprawdzić się jako zasłony pokojowe lub wszelkiego rodzaju dodatki czy dekoracje.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów