Ekoskóry 

Czym jest eko skóra: tkanina ubraniowa?

W tej kategorii prezentujemy Państwu tkaniny skóro-podobne, które można zastosować przy szyciu odzieży skórzanej. Eko skóra na metry wytwarzana jest z poliestru z powłoką polichlorku winylu. Pomimo, że eko skóra odziezowa jest wytwarzana syntetycznie, jest ona bardziej rozchwytywana przez firmy oraz k...

Czym jest eko skóra: tkanina ubraniowa?

W tej kategorii prezentujemy Państwu tkaniny skóro-podobne, które można zastosować przy szyciu odzieży skórzanej. Eko skóra na metry wytwarzana jest z poliestru z powłoką polichlorku winylu. Pomimo, że eko skóra odziezowa jest wytwarzana syntetycznie, jest ona bardziej rozchwytywana przez firmy oraz klientow ze względu na etyczną produkcje. Mogą Państwo spotkać się również z określeniem "skaja" , to również skóra ekologiczna na metry.

Jest to bardzo dobry zamiennik skóy naturalnej, ponieważ wizualnie niewiele się od siebie różnią. Przy odpowiedniej pielęgnacji eko skóra odzieżowa na metry potrafi użytkować bardzo długo. Jest odporna na wodę, nie wymaga konserwacj ioraz najlepiej nie wystawiać jej bezpośrednio na promienie słoneczne, ponieważ wyoka temperatura może ją nieco uszkodzić. Najlepiej, jeśli wszelkie zabrudzenia usunie się wilgotną sciereczką. Nir zalecamy, aby sko skóre odzieżową prać w pralce na standardowym programie. Podobnie wprzypadku prasowania - najlepiej jesli dana odzież sostanie po prostu powieszona na wieszaku.

W ofercie można znaleźć skóry pikowane, wytłaczane oraz w moden printy. Eko skóa odzieżowa tkaniny jest używana do wielu fasonów odzieżowych np. nadaje się na kurtki, ramoneski, spódnice, spodnie, sukienki.

Od wielu lat poszerzamy naszą ofertę o kolejne, ciekawe materiały o szerokim zastosowaniu. Posiadamy tkaniny skórzane w klasycznych, modnych kolorach, o różnych wzorach. Skóry proponowane w naszej ofercie to materiały syntetyczne, skóro-podobne, które łudząco przypominają prawdziwą, naturalną skórę.

Więcej
Jest 9 produktów.
72,57 zł

Pikówka metaliczna w dwóch wersjach kolorystycznych.

30,75 zł

Włoska tkanina typu eko skóra.

33,21 zł

Nieco grubsza eko skórka w kolorze fuksji.

33,21 zł

Cienka skórka sztuczna na torbę, odzież lub dodatki.

31,98 zł

Włoska tkanina grubsza typu skórka na odzież zewnętrzną lub dodatki.

27,06 zł

Włoska tkanina typu skórka 100% poliester.

55,35 zł

Wysokiej jakości włoska ekoskórka w kolorze głębokiej czerwieni.

28,29 zł

NOWOŚĆ! Włoska tkanina eko-skórka na spodnie, leginsy, torebki/plecaki.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów