Tkaniny żakardowe 

Tkaniny żakardowe lub żakardy to tkaniny o bardzo bogatym wzornictwie jedno lub wielokolorowe. Żakardy charakteryzują się wielorakością kolorowych nitek. Nasza Hurtownia z tkaninami żakardowymi oferuje szeroki zakres tego typu tkanin. Wyróżniają się one niezwykle interesującym, eleganckim wyglądem. Powstają na krosnach, których metoda działania ...

Tkaniny żakardowe lub żakardy to tkaniny o bardzo bogatym wzornictwie jedno lub wielokolorowe. Żakardy charakteryzują się wielorakością kolorowych nitek. Nasza Hurtownia z tkaninami żakardowymi oferuje szeroki zakres tego typu tkanin. Wyróżniają się one niezwykle interesującym, eleganckim wyglądem. Powstają na krosnach, których metoda działania oparta jest o mechanizm Żakarda, który został wynaleziony przez francuza Josepha Jacquarda na początku XIX wieku. Tkanina żakardowa to doskonały, wysokojakościowy materiał, który świetnie sprawdzi się do wykonania różnego rodzaju ozdób materiałowych, a czasami różnego rodzaju odzieży, aczkolwiek jest to obecnie dosyć rzadkie zastosowanie tego typu materiału.

Więcej
Jest 61 produktów.
na stronę
55,00 zł

Wysokiej jakości włoska tkanina żakardowa w klasycznej czarno-białej kolorystyce ze zmodyfikowaną wersją ponadczasowej pepiki.

115,00 zł

Wysokiej jakości włoska tkanina żakardowa z bardzo eleganckim i modnym zwierzęcym wzorem. Idealne dopełnienie jesiennych stylizacji.

79,00 zł

Wysokiej jakości włoska tkanina bawełniana w postaci miękkiego żakardu z eleganckim wzorem w postaci dużych, rozmytych kwiatów.

34,80 zł

Miękki wełniany żakard włoskiego domu mody Maxmara.

29,00 zł

Włoska tkanina słynnego domu mody Maxmara o ciekawym splocie.

14,00 zł

Wysokiej jakości włoska tkanina żakardowa w ładnym odcieniu kawy z mlekiem z drobnym wytłaczanym wzorem.

39,00 zł 75,00 zł

Włoski żakard lekko ,, puchaty '' w stylu słynnej chanelki :)

39,00 zł 75,00 zł

Włoski żakard w prążek na marynarki lub jako element dekoracji wnętrz :)

39,00 zł 75,00 zł

Miękki i lekko puchaty żakard powlekany nitką lurex.

39,00 zł 79,00 zł

Włoski żakard lekko puchowy - dwustronny w kolorystyce granatowo/fioletowej.

125,00 zł

NOWOŚĆ! Włoski żakard bawełniany w dwóch kolorach.

110,00 zł

NOWOŚĆ! Włoska tkanina chanelka na eleganckie marynarki i spódnice!

Pokazuje 1 - 12 z 61 elementów