Dzianiny gładkie

Czym są dzianiny gładkie?

Do tej kategorii zaliczamy wszystkie dzianiny bez względu na ich skład, które nie posiadają w swojej strukturze wzorów. Są jednolite.

Dzianiny gładkie, które są dostępne w naszej hurtowni i sklepie online można podzielić na:

  • dzianiny pojedyncze, czyli takie, które są splotem oczek lewych i prawych. Najczęściej wykorzystuje się je w przemyśle odzieżowym do szycia swetrów, koszulek, czapek i szalików.

  • dzianiny podwójne to takie, które można wykorzystać dwustronnie. Można szyć ubrania zarówno na prawą jak i na lewą stronę. Charakteryzują się dużą gęstością oczek, nie są przesadnie elastyczne, ale dzięki temu ubrania zachowują swój pierwotny kształt. Oczywiście co najważniejsze zachowuje swoją dzianinową „miękkość”.

W tej kategorii odnajdziemy dzianiny gładkie bawełniane, dresówki gładkie, dresówki drapane gładkie.

Okres pandemii wymusił na większości z nas pozostanie w domu i tzw. pracę zdalną. A co najlepiej sprawdza się w domowych warunkach...oczywiście dres. Dresówki gładkie, dresówki drapane gładkie przeżywały swój istny renesans. Cały dostępny asortyment dzianin gładkich sprzedawał się jak „świeże bułki”. Nie bez znaczenia był fakt, że oferowane przez nas dzianiny gładkie, w tym dresówki gładkie były prawie w 100% bawełniane. Do składu dodany był tylko 2-3% dodatek elastanu.

Wśród dresówek gładkich można wymienić ich dwa rodzaje, te które mają po swojej lewej stronie mięciutki puszek (są cieplejsze i miłe w dotyku) oraz tzw. dresówki gładkie drapane, które mają po swojej lewej stronie splot pętelkowy (z przeznaczeniem na lżejsze bluzy lub spodnie dresowe).

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password