Tkaniny jedwabne sygnowane 

Tkaniny jedwabne sygnowane to inaczej piękne jedwabie drukowane techniką ink-jet, digital print. Często są to jedwabie sygnowane przez różnych kreatorów mody. Jedwabie te mogą być stabilne lub z dodatkiem lycry. Tkanina jedwabna sygnowana to doskonały sposób na to, aby zaskoczyć innych swoją oryginalnością oraz popisać się wyczuciem dobrego smak...

Tkaniny jedwabne sygnowane to inaczej piękne jedwabie drukowane techniką ink-jet, digital print. Często są to jedwabie sygnowane przez różnych kreatorów mody. Jedwabie te mogą być stabilne lub z dodatkiem lycry. Tkanina jedwabna sygnowana to doskonały sposób na to, aby zaskoczyć innych swoją oryginalnością oraz popisać się wyczuciem dobrego smaku. W celu umożliwienia naszym klientom dostępu do najlepszych jedwabnych tkanin sygnowanych sprowadziliśmy z Włoch materiały tego typu o najwyższej jakości. Starannie wyselekcjonowaliśmy te, które posiadają najmodniejsze wzory oraz stworzone są z materiału o najwyższej jakości, która zachwyci zarówno osobę, która ma pierwszy raz do czynienia z jedwabiem jak i prawdziwego amatora tego gatunkowego materiału.

Więcej
Jest 168 produktów.
na stronę
115,00 zł

Włoski jedwab sygnowany z elastanem w stylu etro.

115,00 zł

Szyfon jedwabny w kwiaty na różowym tle.

165,00 zł

Jedwab sygnowany ze wzorem kwiatowym.

221,00 zł

Jedwab sygnowany ze wzorem w paski i kroplę. Uwaga! Cena podana jest za raport o długości 2,6 m.

268,25 zł

Jedwab sygnowany z unikatowym raportem w panterkę przechodzącą w kwiatowy wzór. Uwaga! Cena podana jest za raport o długości 1,45 cm!

125,00 zł

Lekko błyszcząca tkanina jedwabna.

145,00 zł

Jedwab Sygnowany szyfonowy ze wzorem w kwiaty ze złotą i srebrną nitką.

185,00 zł

Jedwab sygnowany ze wzorem w motyle.

115,00 zł

Jedwab Sygnowany z oryginalnym wzorem z przejściem tonalnym.

Pokazuje 1 - 12 z 168 elementów